Bader-Mimeur - Philipponnat - Sinzero - André Clouet - Dupont-Fahn - Poderi Dal Nespoli - Roda - Marc Colin - Springfontein - Bruno Colin - Comtes Lafon - Enate

Bader – Mimeur is gelegen onderaan de beroemde wijngaarden van Montrachet.  Sinds de zeventiende eeuw bezit en beheert de familie BADER-MIMEUR al meer dan tien generaties wijnstokken in en rond Chassagne-Montrachet, vooral in de Côte de BEAUNE.

Charles BADER, Marie Pierette NIE en de zoon van PHILIPPE BADER, waren wijnhandelaar in “Halle-aux-Vins” in Parijs. Hij trouwde in...

Toon meer
filter Filteren
Wijnhuis
Land
Regio
Druif
2020 Bodegas La Horra Corimbo
grape Graciano, Tempranillo
33,50 27,69 Vanaf 31,50
2020 Roda Reserva
grape Garnacha, Graciano, Tempranillo
42,95 35,50
2020 Springfontein Cape Moby Red
grape Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot, Pinotage, Syrah-Shiraz
12,95 10,70 Vanaf 11,95
2019 Enate Tempranillo - Cabernet Sauvignon Crianza
grape Cabernet Sauvignon, Tempranillo
13,95 11,53 Vanaf 13,25
2020 Poderi Dal Nespoli Il Nespoli Sangiovese Romagna Superiore Riserva
grape Sangiovese
20,95 17,31 Vanaf 19,95
2020 Roda Reserva Magnum
grape Garnacha, Graciano, Tempranillo
99,95 82,60
2020 Domaine des Comtes Lafon Volnay 1er Cru Les Santenots-du-Milieu
grape Pinot Noir
165,00 136,36
2020 Domaine des Comtes Lafon Meursault 1er Cru Porusots
grape Chardonnay
345,00 285,12
2020 Springfontein Ulumbaza White
grape Chardonnay, Pinotage, Sauvignon Blanc, Semillon
13,50 11,16 Vanaf 12,80
per pagina

Bader – Mimeur is gelegen onderaan de beroemde wijngaarden van Montrachet.  Sinds de zeventiende eeuw bezit en beheert de familie BADER-MIMEUR al meer dan tien generaties wijnstokken in en rond Chassagne-Montrachet, vooral in de Côte de BEAUNE.

Charles BADER, Marie Pierette NIE en de zoon van PHILIPPE BADER, waren wijnhandelaar in “Halle-aux-Vins” in Parijs. Hij trouwde in 1920 met Elise MIMEUR, wiens vader, Charles MIMEUR, eigenaar was van het "Domaine du Château de Chassagne-Montrachet". De naam BADER-MIMEUR was geboren. Het domein wordt sinds 2017 geleid door broer en zus; Sébastien Fossier en Nathalie Bernard. Vanaf de 17e eeuw bezat de familie Bader-Nié wijngaarden in Chassagne-Montrachet en omgeving, terwijl Charles Mimeur, wijnbouwer uit de Maranges streek, eigenaar werd van het Château de Chassagne-Montrachet in 1919.

Sinds 2017 hebben Nathalie Bernard en haar broer Sébastien Fossier de dagelijkse leiding over Baeder-Mimeur. Het Domein heeft een zeer indrukwekkende vaten-kelder en is prachtig gelegen in de heuvels van Montrachet.

Het Bader-Mimeur bourgondisch familielandgoed is 8 hectare groot met ongeveer 60% chardonnay, 40% Pinot noir komende van de appellations: Chassagne-Montrachet, Saint-Aubin 1er cru en Bourgogne. De familie van Bader-Mimeur bezit en beheert 98% van de wijngaard van Château de Chassagne-Montrachet. De rode en witte fijne bourgondische wijnen worden geproduceerd met behulp van traditionele methoden: met de hand geplukte druiven, rijping op Franse eikenhouten vaten, natuurlijke fermentatie en handmatige punch down van Pinot Noir.