2021 RedHeads Studio Princess of Thieves GSM

rotation
  • Koop 3 voor 22,50 18,60 en bespaar 5%
  • Koop 6 voor 21,75 17,98 en bespaar 8%

Op voorraad

12 items beschikbaar

Nabestelling mogelijk
🚚 Bestellingen geplaatst vóór 15:00 worden vandaag verzonden

Omschrijving

chevron-down

Zoals alle wijnen van Redheads Studio heeft ook deze bijzondere wijn een verhaal. De Princess of Thieves vertelt het verhaal van een onverschrokken jongedame die ’s nachts, als niemand het door heeft, op zoek gaat een robijnrode schat van een onwaarschijnlijke schoonheid. Zo steelt deze robijnrode wijn ook ieders hart met haar verleidelijke charmes. De Princess of Thieves is een blend van Grenache, Mourvèdre, Syrah. De Grenache komt van 65 jaar oude wijnstokken van de McLaren Flat met zanderige bodem. De Shiraz komt uit Willunga en Sellick. De Mataro (Mourvèdre) komt uit Ebenezer, in Barossa, van ijzerrijke, dieprode grond. De druiven worden vergist in open tanks, waarbij de druivenpulp regelmatig wordt ondergeduwd. De wijn krijgt een uitgebreide inweking op de schillen. De wijn rijpt 12 maanden in vaten, 75% Frans eikenhout en 25% Amerikaans eikenhout.
In het glas heeft de Princess of Thieves een Scharlakenrode kleur. In de neus vers rood fruit met wat frambozenjam en specerijen. In de mond is de wijn fruitig, niet te veel tannines, verwarmend en zacht met in de nasmaak Frambozen, vanille en kruidnagel. Lange afdronk.

WEETJE: In de Tab: Bijlage vindt u de officiële factsheet van deze fraaie wijn. Wij sturen u die automatisch toe bij een bestelling van deze wijn. De wijn ligt in ons geconditioneerde Wine Warehouse en als u de wijn komt afhalen ontvangt u ook nog een mooie korting.

Advies nodig bij het vinden van de ideale wijn bij uw gerecht. Klik hier voor onze exclusieve Sommelier. Gratis voor klanten van Grandcruwijnen.

  • Gegrilde lamskoteletjes met rozemarijn en knoflook
    De sappige lamskoteletjes worden versterkt door de kruidige tonen van rozemarijn en knoflook, wat mooi aansluit bij de kruidigheid en het fruitige karakter van de wijn.

  • Pasta Bolognese met Parmezaanse kaas
    De rijke tomatensaus en het gehakt in de Bolognese harmoniseren met de volle body en de fruitige tonen van de wijn, terwijl de Parmezaanse kaas extra diepte toevoegt.

  • Gegrilde aubergine met tahinisaus en granaatappelpitjes
    De rokerige smaak van gegrilde aubergine en de romige tahinisaus worden verfrist door de granaatappelpitjes, wat goed samengaat met de fruitige en kruidige elementen van de wijn.

  • Hertenbiefstuk met een saus van zwarte bessen en tijm
    De intense smaak van hertenbiefstuk en de zoetzure saus van zwarte bessen en tijm complementeren de diepte en complexiteit van de wijn.

  • Geroosterde paddenstoelenrisotto met truffelolie
    De umami-rijke paddenstoelen en de aardse truffelolie versterken de aardse en kruidige tonen van de wijn, terwijl de romige risotto de tannines verzacht.

  • Entrecote met een saus van blauwe kaas en walnoten
    De sappige entrecote en de krachtige saus van blauwe kaas en walnoten bieden een rijke smaakbeleving die goed past bij de volle body en het kruidige karakter van de wijn.

Specificaties

chevron-down
Wijnsoort Rood
Land Australië
Regio Mc Laren Vale
Appellatie Barossa Valley
Wijnhuis Redheads Studio
Druif Grenache, Mourvedre, Syrah-Shiraz
Biologisch gecertificeerd Nee
Natural wijn Nee
Vegan Nee
Jaar 2021
Drinken vanaf 2024
Drinken tot 2030
Alcohol % 14.5
Alcoholvrij/arm Nee
Inhoud 0.75 ltr
Houtrijping Ja
Bubbels Nee
Dessert wijn Nee
Afsluiting Kurk
Aanbieding Staffelkorting
Smaakprofiel Aards, Complex, Donker fruit, Droog, Houtgerijpt, Krachtig, Kruidig, Tannines, Vol
Drink momenten Indruk maken, Lekker luxe

Wijnhuis

chevron-down

Wijnhuis Redheads Studio is gelegen in zuid Australië in de stad Tanuda, in de Barossa Valley waar het toegewijde team achter Redheads onvermoeibaar werkt, vanaf de wijnstok tot aan fles en alles daarbuiten, om ervoor te zorgen dat de wijnen altijd tijdens hun beste conditie kunnen worden gedronken.

Het begon allemaal met een paar Aussie-wijnmakers die naar Frankrijk trokken om de ‘oude rotten’ daar een paar nieuwe trucs te laten zien. Australische wijn had in de 70er en 80er jaren de wereld veroverd. Daarom liet Tony Laithwaite een aantal Aussies naar Frankrijk komen. Daar werd het prille begin gelegd van RedHeads nieuwe beweging in de wijnbouw.
In een kleine schuur in McLaren Vale, een voormalig Indiaas restaurant, gingen enkele wijnmakers de uitdaging aan van het verwezenlijken van hun droom: het maken van mooie, creatieve wijnen, in kleine volumes met voornaamste focus op de kwaliteit.
Ze wilden graag wijnen maken zonder gehinderd te worden door allerlei zakelijke beslommeringen wat resulteerde in een explosie van creativiteit en experimenten.

Inmiddels timmert wijnhuis Redheads internationaal flink aan de weg en geven ze jonge talenten nog altijd de gelegenheid hun creativiteit en talenten los te laten op de beste druiven uit de streek. Redheads Wines zegt over zichzelf: “A free-spirited, movement liberating the best grapes from the premium labels to make wines with soul, character and personality”

Bijlagen

chevron-down