2021 Jules Taylor Marlborough Pinot Noir

Wijnsoort | |
---|---|
Land | |
Regio | |
Appellatie | |
Wijnhuis | |
Jaar | 2021 |
Druif | |
Inhoud (Alc) | 0.75 ltr (13.5%) |
Drink venster | 2024 - 2027 |
- Koop 6 voor 20,25 16,74 en bespaar 5%
Omschrijving
De Jules Taylor Pinot is een 'gevaarlijk' lekkere Pinot Noir uit Marlborough met veel fruit in de neus. Pinot Noir is de opkomende ster van Marlborough en de druivensoort die de verschillen van seizoen tot seizoen het meest tot uiting brengt. Geteeld op de zuidelijke heuvels in kleigronden, is deze Pinot goed afgerond met sappige smaken van kers en zwarte pruim. De wilde fermentatie samen met een langdurige rijping op droesem hebben complexiteit en textuur toegevoegd aan de donkere vruchten en de afdronk is droog met een mooie toets van pure chocolade en specerijen.
WEETJE: De wijn ligt in ons geconditioneerde Wine Warehouse en als u de wijn komt afhalen ontvangt u vaak ook nog een mooie korting. U ziet uw korting direct wanneer u kiest voor ‘Afhalen’ op de afrekenpagina. We zitten in Dordrecht gelegen bijna naast de A16 met volop parkeergelegenheid. Klik hier voor ons adres.
Specificaties
Wijnsoort | Rood |
---|---|
Land | Nieuw Zeeland |
Regio | Marlborough |
Appellatie | Marlborough (Appellatie) |
Wijnhuis | Jules Taylor |
Druif | Pinot Noir |
Biologisch gecertificeerd | Nee |
Natural wijn | Nee |
Vegan | Nee |
Jaar | 2021 |
Drinken vanaf | 2024 |
Drinken tot | 2027 |
Alcohol % | 13.5 |
Alcoholvrij/arm | Nee |
Inhoud | 0.75 ltr |
Houtrijping | Ja |
Bubbels | Nee |
Dessert wijn | Nee |
Afsluiting | Schroefdop |
Aanbieding | Staffelkorting |
James Suckling rating | 90 |
Vinous rating | 91 |
Wijnhuis
Opgericht, eigendom en geëxploiteerd in Marlborough door Jules en George, is Jules Taylor Wines het succesvolle resultaat van grote dromen, hard werken en een gezonde dosis om onszelf niet al te serieus te nemen. Geboren in Marlborough in het jaar dat de eerste wijnstokken werden geplant, is Jules letterlijk opgegroeid met Sauvignon Blanc. Lokale meid Jules heeft enkele jaren haar postdoctorale diploma in de wijnbouw en oenologie gebruikt als wijnmaakstersr voor een van de grootste wijnhuizen van Marlborough, en vervolgens als Consultant Winemaker voor het meest prestigieuze merk van de regio.
In 2001 ontstond Jules Taylor Wines als een klein bijbaantje met slechts 200 dozen. Vijf jaar, twee kinderen en vele, vele late nachten later namen George en Jules de zenuwslopende beslissing om alles op het spel te zetten, hun dagelijkse banen op te zeggen en hun droom een kans te geven. Vandaag neemt Jules haar oogstbeslissingen in de wijngaard, puur op smaak in plaats van door laboratoriumanalyses. Ongeacht de kosten zal Jules alleen een wijn uitbrengen als ze volledig tevreden is dat deze aan haar normen heeft voldaan. Jules verliet haar corporate wijnmaakcarrière om haar de vrijheid te geven om wijnen te maken zoals zij denkt dat ze gemaakt moeten worden. Ze maakt slechts één partij van elke wijn per oogst. Dus geniet ervan zolang het kan. Als het weg is, is het echt weg.
Recensies
Bijlagen

