Domaine La Soufrandière

Domaine La Soufrandière

91 Vinous
2025 Bodegas Vetus Flor de Vetus Verdejo
grape Verdejo
12,95 10,70 Vanaf 11,95
Proefdoos Wijninstituut SDEN2
grape Diversen druiven

Vanaf 8,45 6,98

Aan 202,40 167,27

94 Vinous
2023 Bodegas El Nido Clio
grape Cabernet Sauvignon, Monastrell
51,25 42,36 Vanaf 47,95
Rioja Reserva Cadeauset
grape Garnacha, Graciano, Mazuelo, Tempranillo
29,40 24,30
95 Parker
2022 Marques de Murrieta Reserva
grape Garnacha, Graciano, Mazuelo, Tempranillo
27,45 22,69 Vanaf 25,80
93 James Suckling
2022 Aiurri Landua
grape Blend Rood, Blend wit, Garnacha, Tempranillo
Special Price 19,95 16,49 van 24,45
Portugal Value4Money Toppers
60,75 50,21

Niet op voorraad

Momenteel niet beschikbaar

Proefdoos Wijnen 90+ Beoordelingen
grape Diversen druiven
79,59 65,78 van 89,70
2025 San Marzano Tramari Rosé di Primitivo
grape Primitivo
10,95 9,05 Vanaf 10,40

Domaine la Soufrandière is het filiaal van Bret Bros, de wijnstokken die oorspronkelijk in 1947 door hun grootvader werden gekocht en in 2000 door de huidige generatie werden overgenomen nadat ze met pensioen gingen bij de plaatselijke coöperatie. Dit omvatte vier hectare in Pouilly-Vinzelles in Les Quarts, slechts een halve hectare in Les Longeays en één hectare in Mâcon-Vinzelles, Le Clos de Grand-Père.

Deze werden in 2016 uitgebreid met nog eens vijf hectare gecertificeerde biologische wijnstokken in Saint-Véran "La Bonnode", Pouilly-Fuissé Les Chatenays, Pouilly-Fuissé Les Vigneraies en een brutaal stukje Aligoté. De wijnstokken zijn tot 80 jaar oud en de aanpak hier is biodynamisch, gecertificeerd door Demeter, waarbij een deel van de wijngaard wordt bewerkt door paarden, wiens naam "Coquette" is als je haar ooit ontmoet. De wijnen worden gerijpt in gebruikte vaten, er is nauwelijks nieuw vat te zien, met een sulfietgehalte tussen de 40 en 70 mg/L. De wijnen van Jean-Philippe en Jean-Guillaume Bret zijn zeker niet aan de goedkope kant voor de Mâcon streek, maar zijn wel goedkoper dan veel witte wijnen uit de Côte de Beaune en de zorg en toewijding zijn gelijk

Begin augustus 2001 werd Bret Brothers opgericht met als doel het produceren van zeer fijne terroirwijnen, voornamelijk uit de wijnstreek Mâcon in het zuiden van de Bourgogne. Deze ongetwijfeld ambitieuze doelstelling vereist een reeks strikte specificaties, namelijk:

het selecteren van kleine percelen oude wijnstokken die door enthousiaste wijnbouwers worden bewerkt, op een zeer specifiek terroir;

koop alleen staande druiven (100% van alle gekochte druiven zijn biologisch gecertificeerd of in omschakeling);

Met de hand plukken van rijpe druiven door ons eigen team;

vinificatie met 100% natuurlijke gisten;

in eigen huis gerijpt en gebotteld;

al deze stappen worden met dezelfde zorg, dezelfde passie uitgevoerd als voor de druiven van ons landgoed La Soufrandière .

Gekopieerd naar klembord!
Twitter
Facebook
WhatsApp
🍷

Hulp nodig van onze sommelier?

Onze sommelier helpt je binnen 🕐 1 minuut jouw perfecte wijn te vinden – persoonlijk, snel en 💚 gratis.